Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Witam podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat ciąży przy niedoczynności tarczycy

2 0
zgłoś post
do moderacji
Silver
Mama
post napisany:

Moja przyjaciółka ma niedoczynność i miała problem z zajściem w ciąże. Podczas ciąży udało jej się uregulować poziom TSH odpowiednia dawka leków

3 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

U mnie nie bylo problemu z ciaza. Wcześniej mialam uregulowane hormony, wiec nie musialam sie stresowac, czy wszystko bedzie ok. Oczywiście caly czas byłam pod opieka endokrynologa. Gorzej po ciazy, straszne wahania hormonów i nastroju. Na szczęście juz wszystko w normie.

4 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Dokładnie tak było u mnie miałam unormowany poziom hormonów tarczycy ale po porodzie to było bardzo ciężko z ich ustabilizowaniem

2 0
zgłoś post
do moderacji
Gosiaczek
Mama
post napisany:

Od wielu lat jestem pod stałą opieką endokrynologa i od dawna biore tabletki i mam unormowany poziom hormonów, wiec z zajściem w ciążę nie było większych problemów tylko w trakcie ciąży musiałam częściej chodzić na kontrolę i zmienic abletki na mocniejsze 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Magdalenakoz176
Mama
post napisany:

Pierwszy raz robiłam TSH w ciąży nawet niewiedzialam czy przed ciazc miałam problemów z TSH pomimo z zajsczaj ciąży nie miałam problemy z początku brałam mniejsza dawkę i reguralnie robię badania krwi na TSH jak mam za wysoki to większa dawka mi kazano brać w ciąży czasami są skoki hormony a tak to jest oki i być pod stałą opieką endokrynologa

3 0
zgłoś post
do moderacji
Marta
Mama
post napisany:

Ja też mam niedoczynność ale było wszystko ok brałam mocniejsze tabletki 

1 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

Ja brałam bardzo mała dawkę leki a hormon był w idealnym poziomie

2 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Przed ciążą brałam mała dawkę hormonów a w trakcie miałam zalecenia aby zwiększyć żeby dzieckt nic się nie stało, po ciąży mam zmniejszona dawkę.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Mysioperza
Mama
post napisany:

Ja od kilku lat byłam pod opieką endokrynologa, ale w ciążę zaszłam dopiero, jak zmieniłam lekarza na endokrynologa-ginekologa. To ona unormowała mi hormony.

W ciąży miałam wizyty co 2 miesiące i miałam zwiększoną dawkę leku. Teraz wróciłam do dawki sprzed ciąży. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy