Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
moNika88
Mama
post napisany:

Witam mamusie w stanie błogosławionym. Mam do was pytanie. Mianowicie czy będąc w ciąży odczuwalyscie lub odczuwacie pokłady silnych emocji czyli czy cierpicie na nerwice czy na jej początki. I jak sobie radzicie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Ja pierwsza odpowiem tak dla zachęty. Mianowicie. W około 8 tygodniu ciąży strasznie wszystko mnie wkurzalo. Mogłabym rozszarpac na kawałki. Lekarz kierujący stwierdził że to burza hormonalna. I miał rację od 12 około tygodnia wszystko minęło i obyło się bez leków. Już taka moja natura. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Jesli mówimy faktycznie o nerwicy takiej stwierdzonej przez lekarza psychiatrę to tu potrzebna jest kontrola lekarska. Natomiast jeśli mówimy o sytuacjach nerwowych, czy dniach gdy wszystko nas deneruje, wkurza to myślę że wielu kobietom się takie dni zdarzają.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mm
Mama
post napisany:

Raczej nie trochę denerwowalam się przy pierwszej ciąży,a przy drugiej już wiedziałam co się z ciałem dzieje.Najważniejsze lo się realizować,nie denerwować,najgorsze co może być ,to stres.Jak my jesteśmy zdenerwowanie to maluszek to,czuję i przewraca się w brzuszku.Nie chcemy ,by dziecko miało jakieś wady.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Trzeba brać pod uwagę, że podczas ciąży hormony buzują. Ciało kobiety sie zmienia a co za tym idzie upodobania. W moim przypadku nerwica to zbyt duże słowo. Bylam z pewnością rozdrazniona, łatwo wpadałam w złość. Często też doskwierały mi okropne bóle migrenowe.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

No tak zjawisko dosyć powszechne wsród ciezarnych, ja też byłam bardzo nerwowa, próbowałam za wszelką cenę doprowadzić do konfliktu, na szczęście mój partner jest wyrozumiałym człowiekiem i nie łatwo jest go wyprowadzić z równowagi:)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie mialam nerwicy, ale jestem osoba ktora bardzo szybko i latwo sie denerwuje, a co za tym idzie, mozna mnie latwo wyprowadzic z rownowagi. W czasie ciazy hormony buzowaly jak szalone wiec denerwowalo mnie wszystko, doslownie. Bylo to uciazliwe, ale jakos dalo sie zniesc. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnieszka
Mama
post napisany:

Nie, nie miałam nerwicy, wogóle w ciąży żadko się denerwowałam zazwyczaj starałam się być spokojna i opanowana żeby maluszek tego nie odczuwał, zresztą nie.mial mnie kto denerwować obchodzili się ze mną jak z jajkiem 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olajj
Mama
post napisany:

Nerwica to nie, to za duże słowo. Od kiedy się dowiedziałam o ciąży strasznei panikowałam o wszystko, dosłownie o wszystko. Sama z sobą nie wytrzymywałam, dziwię się, że mąż wytrzymał. Co chwilę sama się nakręcałam, że chyba coś jest nie tak, że trzeba to sprawdzić, dzwoniłam do lekarza. Miałam pewne przejścia i wiem, że to przez nie się tak zachowywałam

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Raczej jestem  spokojna, nawet spokojniejsza niz przed ciaza. Mysle, ze przed ciaza bylam znerwicowana, czesto przez to ze niw moglam.zajsc w ciaze itp. Teraz sie wyciszylam. Czasem sa momenty ze cos lub ktos wyprowadzi mnie z rownowagi, ae rzadko sie to zdarza.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50