Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Karolina
Mama
post napisany:

Ja niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych skończyłam karmić juz po miesiącu. Dlatego jezeli z jakiś przyczyn nie możesz karmić już piersią to się nie zadreczaj. Mój synek ma już skończony rok i w żaden sposób nie widać by nie był karmiony piersią minimum 6 miesięcy.

1 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

Im dłużej tym lepiej. Ale jeżeli musisz to chociaż z pół roku.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Karm tyle ile uważasz za słuszne :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

U nas nagle mleko przestalo lecieć z cyca...i problem...próbowałam różnych specyfików typu femaltiker, i nic....streeees spotęgował deficyt:( dlatego zmuszona byłam do podania modyfikowanego, po którym młody strasznie wymiotowal, przez kilka dni było naprawdę ciężko, później laktacja wróciła, ale z kazdym dniem łyk po łyczku przyzwyczajaliśmy się do mieszanki żeby uniknąć już takich stresujących sytuacji

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Nie wiem, karmię piersia i zamierzam nadal.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Mleko możesz wprowadzać już po 6 miesiącu. W tym okresie również rozszerzasz diete dziecka w warzywa, owoce, zupy, deserki.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Graszka21
Mama
post napisany:

Po 6 miesiącu można wprowadzać, ale najlepiej karmić najdłużej jak sie da.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Matka PoTomka
Blogerka
post napisany:

Mamo, karm piersią ile się da :) Mnie się udało 7 miesięcy, synek z dnia na dzień odrzucił pierś - wyrywał się, kopał, odchodziła histeria. Tak po prostu, nagle. Ale bez problemu przeszlismy na mleko modyfikowane nr 2. Dopasuj butelkę (i smoczek) i mleko do upodobań Twojego dziecka. Wszystko zależy od tego, które łatwo zaakceptuje ono i jego organizm.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marta
Mama
post napisany:

Ja wprowadzałam stopniowo po 6 miesiącu karmiłam jeszcze piersią w nocy a w dzień raz dziennie dawałam mleko i dzięki temu np musiałam zmienić mleko bo to co kupiłam maluszek nie chciał w ogóle pić kupiłam inne i mu smakowało więc byłam spokojna że " jakby co " to zje 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

najlepiej karmic jak sie dlugo mozna. ale jesli jest taka potrzeba to w kazdej chwili mozesz przejsc na mleko nastepne 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna SPF 30