Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Olajj
Mama
post napisany:

W pierwszej ciąży smarowałam brzuszek 2 razy dziennie. Raz oliwką najzwyklejszą dla dzieci i drugi raz jakiś krem, balsam na rozstępy, później zamiast balsamu na rozstępy kupiłam 1 opakowanie małego olejku bio oil. Mam jeden rozstęp jeśli się dobrze przyjżeć . Teraz również rano używam oliwki do smarowania brzuszka, a wieczorem balsamu na rozstępy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dermediclenka
Mama
post napisany:

Staram się po kąpieli smarowac oliwką bambino..... choć zauważyłam, że lepsze efekty daje posmarowanie się po kąpieli jeszcze na delikatnie wilgotną skórę panthenolem :) dla mnie rewelacja szybko się wchłania i działa:) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Tez z chęcią się dowiem. W ciąży smarowalam brzuch chyba wszystkim czym się dało. Oliwkami dla dzieci, oliwkami i kremami na rozstepy, kupilam nawet bio oil i nic mi to nie pomogło. Rozstepy i tak się pojawiły. Co prawda są mniej widoczne ale jeszcze rzucają się w oczy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ja rozstępów na szczęście nie miałam po ciazy.Ale moim zdaniem nie ma balsamów czy kremów które zapobiegają rozstępom.Aby uniknąć powstawania rozstępów stosowałam właściwa dietę i gimnastykowałam się.Bralam codziennie chłodny prysznic.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Również smarowalam brzuch oliwką robiąc delikatny masaż,aby poprawić ukrwienie  skóry. Staralam się też niezbyt dużo utyć w ciąży. Uważam,że najlepiej skonsultować z lekarzem jakie stosować specjalne kremy do wmasowywania w skórę, aby poprawić jej nawilżenie, elastyczność oraz ukrwienie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Ja w pierwszej i obecnej ciazy smaruje brzuszek balsamem palmers przeznaczonym dla kobiet w ciazy. Poki co zero rozstepow. Ostatnio zakupilam tez maselko z Nacomi dla kobiet w ciazy stworzonego na bazie naturalnych olejow i masel roslinnych. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
WAnna
Mama
post napisany:

Oliwka dziecięca ale z dobrym składem zadne jonsony bambino nivea i inne paskudy, hipp jest ok babydream z rosmana prosty dobry skład, sylveco świetna, osobiście obecnie stosuję preparaty firmy nacomi dla kobiet w ciąży. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Ja używałam już różnych specyfików tzn przy pierwszej ciąży a i tak jak zaczął się 35yc to tyle rozstępów mi wyszło, że ciężko policzyć na brzuch to min z 200 i to grubych plus nogi  boczki i biust także w moim przypadku nic nie pomogło genetyka zrobiła swoje no i moje kilogramy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Niestety niekotre kobiety mimo smarowania to tak mają że te rozstępy się pojawia. Można jedynie działać by były mniej widoczne. Smarować dobrymi sprcyfikami a nie jakimiś drogeryjnymi ewentualnie laser. No ale niestety to już kosztuje. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby