Nawigacja:
Jaką wodę pijecie/piłyście będąc w ciąży?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaKubusia2018
Mama
post napisany:

Ja w pierwszej ciąży woda nestle 😉 teraz różnie zależy jaka mąż Kupi 🤣🤣 mimo wszystko pije dużo wody 😉 oprócz tego herbaty owocowe i sok z świeżo wycisnietych pomarańczy i koktajle owocowe na bazie jogurtu naturalnego 😉

0 0
zgłoś post
do moderacji
pozytywnamama
Mama
post napisany:

Ja piłam wodę żywiec zdrój, pije ja od zawsze i nie umiem się przestawić na inną. Oczywiście gdy  nie było jej na półce sklepowej siegalam również po inne lecz ciężko mi odpowiadał "smak" innej.  Między innymi piłam też herbatę, soki naturalne wyciskane jak i te kupne .

0 0
zgłoś post
do moderacji
madziabanaszak
Mama
post napisany:

Ja piłam gazowaną bo lubię ;) Niegazowaną też ale przerważnie z syropem smakowym, dużo soków głownie robionych przez siebie bądź sklepowych. :) Zrezygnowałam jednak z napojów typu fanta , sprite 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaEwelina
Mama
post napisany:

Jeżeli pije wodę to kranówkę, tak samo w ciąży. Warszawska lub Olsztynska kranówka jest najlepsza. Częściej jednak pijam soki, napoje i herbate chociazwiem że mniej zdrowe ale lubię mieć przyjemność z tego co spożywam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marcysia 1912
Mama
post napisany:

Ja jak byłam w ciąży piłam tylko i wyłącznie mama i ja nic lepszego nie ma bardzo polecam to była przyjemność pić takie cudo albo jeszcze Żywiec Zdrój też bardzo dobra nie ma po niej zgagi ale tylko nie gazowana

0 0
zgłoś post
do moderacji
LILKA0304
Mama
post napisany:

Będąc w ciąży piłam wodę Żywiec Zdrój niegazowanyj lub ewentualnie wodę z Dino bo bardzo mi przysmakowała. Ogółem bardzo dużo piłam wody również jak karmiłam piersią. Zdrowy nawyk pozostał, więcej piję wody. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Kayte16
Mama
post napisany:

Ja piję cisowiankę i nałęczowiankę- zależy jaką mąż kupi, aczkolwiek szczerze, to żadna woda mi nie smakuje- gdyż moje kubki smakowe wariują i niezbyt mam ochotę na picie, ale spokojnie-piję :)

jak nie wodę, to soki i w małych ilościach herbatę.

1 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

Najczęściej mineralną bo taka jest najzdrowsza. Zawiera w sobie wiele składników mineralnych. Unikam natomiast picia wody z kranu. Uzywam wyłacznie do parzenia herbaty.
Jakiś czas temu zamówiłem sobie do domu specjalny dystrybutor. Nie jest to stosowane jedynie w biurze ale również w domach. Dobra opcja bo samemu nie trzeba chodzić po wodę mineralną do sklepu ale po prostu woda mineralna przyjeźdża sama do domu ( w zasadzie to ją przywożą)
Swoja drogą dobrze jest zastanowić się nad oszczędzaniem wody:
https://coupondojo.pl/blog/19-polacy-zaczynaja-oszczedzac-wode

Zaczyna się susza.

0 0
zgłoś post
do moderacji
laura02
Mama
post napisany:

Mnie się wydaje, że warto też pić wodę alkaiczną, bo jakby nie było ona daje organizmowi wiele wspaniałych, cennych właściwości.  Ostatnio znalazłam wodę ID'EAU https://ideau.pl/ , która jest całkowicie naturalna. Według mnie taką wodę chociaż raz na jakiś czas warto byłoby wypić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marchef
Mama
post napisany:

Ja piłam Żywca lekko gazowanego, tak samo jak piłam go przed ciążą i piję też teraz po ciąży cały czas, po prostu lubię :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby