Nawigacja:
Jaką wodę pijecie/piłyście będąc w ciąży?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
madallena
Blogerka
post napisany:

Piłam wodę Żywiec Zdrój, a jeżeli gdzieś udało mi się dostać to kupowałam kilka zgrzewek wody Mama i ja. Nie smakowała mi woda Nestle, która również jest dedykowana dla kobiet w ciąży, no ale jakoś kompletnie mi nie smakowała. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Winter
Mama
post napisany:

Ja piłam polaris z biedronki. Dla mnie woda jak woda. choć ginelolog zabroniła mi picia wody mineralnej ze względu na problemy z nerkami- dlaczego zabronila takiej wody to nie wiem. Przefiltrowana z dzbanka lub przegotowana. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Mi zazwyczaj zależy na piciu po prostu wody mineralnej niegazowanej. nie mam jakichś upodobań w tej kwestii. Zdarza się, że piję wodę Jurajską, a czasem Primaverę. Obie mi smakują. Chodzi przede wszystkim by dostarczać organizmowi wodę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnesita
Mama
post napisany:

Ja piłam po prostu wodę źródlana bo jest zdrowsza niż mineralna, ale firmy różne. W chwili obecnej karmiac i będąc w ciąży pije głównie żywiec zdrój i nie przykład zm az tak wagi do tego ile i jakie składniki owa woda posiada.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olajj
Mama
post napisany:

Źródlana woda jest każda raczej uboga w składniki dlatego bardziej poleca się picie wody mineralnej. Ja osobiście teraz nie przepłacam za wodę. Kupuje wodę z lidla czy biedronki. W poprzedniej ciąży piłam jurajska, i jakaś wodę z magnezem , a nieraz z jodem, to była chyba ustronianka, albo jurajska z magnezem, nie pamietam 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Ostatnio piłam też Ustroniankę i mi również smakuje. Nie mam określonych preferncji odnośnie wody, najważniejsze by była niegazowana. PO gazowanej bardzo bąbelkuje mi w brzuszku i chyba nie służy dziecku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
asia6996
Mama
post napisany:

Zdecydowanie woda niegazowana, wody źródlane niebardzo mi pasują więc mineralne, a w ciąży najlepiej jest pić wodę mineralną niskosodową i średniomineralizowaną z tego co pamiętam, więc mój wybór padł na Cisowiankę. Jej smak mi najbardziej odpowiada :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja w ciąży piłam wodę mineralną niegazowaną Żywiec Zdrój. Lubię tą wodę i piłam ją zarówno przed ciąża jak i w ciąży. Teraz 2 lata po porodzie nadal ją pije bo poprostu ją lubię i polecam (moje dzieci też ją piją).

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mariola90
Mama
post napisany:

Ja pilam wody raczej mało. Jak już to cisowianke albo Żywiec Zdrój. Bardziej pilam i pije nadal soki owocowe bo warzywnych nie lubię. Np pomarańczowy czy wiśniowy. Często pilam i pije soki z miazszem i jednodniowe bo są zdrowe. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropa
Mama
post napisany:

Najlepsza jest Muszynianka i Muszyna, mają dużo składników mineralnych. Nie zgadzam się z przedmówczyniami, że najlepsza jest woda źródlana - to to samo co kranówa ! a smakowe - po co ładować sobie cukier ? I te z napisami MaMA - tani chwyt marketingowy, a skład słaby. Najlepsze są wody mineralne niegazowane. Jak nie mam takiej pod ręką to pije poprostu z kranu. No ale nie w każdym mieście jest dobra woda, lepiej wcześniej sprawdzić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby