Nawigacja:
Jaką wodę pijecie/piłyście będąc w ciąży?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zajac
Mama
post napisany:

Mi mąż zaczął kupować bodajże w zamianie wodę taka w różowej butelce baby.. Ale ona jak dla mnie wydawała się za słona. Dlatego wolę aqua tania woda z delikatesow. Hehe nie wiem nie każda woda mi smakuje i tyle. W ogóle muszę się zmusić żeby jej więcej pić. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Wszystkie wody butelkowane są do siebie podobne. Muszą być poddane badaniom zanim zostaną wpuszczone na rynek. Jak chcesz porównać wody to patrz na etykieta. Każda zawiera aniony i kationy minerałów w określonych ilościach. Dla mnie nie było to nigdy najważniejsze, gdy miałam ochotę to po prostu piłam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Ja raczej piłam wodę z kranu. U mnie wodę sami badaliśmy w stacji sanitarno epidemiologicznej i okazało sie że ma bardzo dużo minerałów i jest bardzo zdrowa. Oczywiście woda była przepuszczona przez filtry. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

W moim mieście jest od jakiegoś czasu akcja "dobra woda prosto z kranu" i dużo kranówki pije się u  mnie w domu. Teraz tylko przy ciąży zaczęłam się zastanawiać nad bogatszymi wodami. Wiem, że trzeba ogólnie dużo jej pić, ale też tak macie/ miałyście już od pierwszych tygodni ciąży, że co chwila trzeba siku? Kilka razy w nocy się budzę i to od razu aż z bólem podbrzusza. Małe chyba bardzo uciska na pęcherz. Brzeszek jeszcze nie taki wielki, więc tak w środku wszystko musi być ściśnięte 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Ja piłam wode z kranu przefiltrowana przez dzbanek z filtrem. No a oprócz tego świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw. Jest też taka woda butelkowana ,,mama i ja,, polecana przez niektorych. Żywiec zdrój też ma chyba niezła jakość. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Zazwyczaj piję wodą mineralną, niegazowaną. Jeśli chodzi o marki to bardzo róźnie, ale smakuje mi Primavera, woda Jurajska. Zazwyczaj wkrajam w wodę cytrynę dla lepszego smaku. Gazowanej wody nie polecam w ciąży.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

ja pije glownie soki swiezo wycisnae, albo soki z miazszem. jesli chodzi o wode to zywiec zdroj, albo naleczowianke i muszyne. Kazdy kupuje na swoja kieszen. ogolnie trzeba dostarczac soli mineralnych - jesli nie robisz tego z woda- jedz wiecej warzyw i owocow a napewno wszytsko z dieta Twoja bedzie ok w czasie trwania ciazy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
annam
Mama
post napisany:

Ja piłam bardzo dużo wody mineralnej niegazowanej z plasterkami cytryny i miętą. Najczęściej Polaris z Biedronki, gdyż tam zazwyczaj robię codzienne zakupy. Piłam również multiwitaminę i soki pomarańczowe lub jabłkowego.

0 0
zgłoś post
do moderacji
margaretka2011
Mama
post napisany:

U mnie rządzi niegazowana Żywiec Zdrój, ale sięgam też po wody innych marek. Ta woda akurat gościła w moim domu od wielu lat, tak więc nie chciałam jej zmieniać na inną. Mamy wyciskarkę do warzyw i owoców tak więc piłam również świeże soki 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Woda mineralna dostarcza organizmowi więcej żelaza, magnezu, sodu, wapnia, dlatego polecana jest kobietom w ciąży, w którcy występuje większe zapotrzebowanie na te składniki, z kolei woda źródlana bardziej zalecana jest dla dzieci i niemowląt (dla niemowląt tylko przegotowana), ja w ciąży piłam żywiec zdrój niegazowany

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Baby