Nawigacja:
Czy któraś z Was miała bakterie w moczu podczas ciąży?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Kasia B.
Mama
post napisany:

Mi kiedyś wyszły licz e bakterie ale okazało się że zapomniałam że trzeba pobrać próbkę że środkowego strumienia moczu. Powtórzyła badanie i już wszystko było ok.

Córka chodzi do nefrologa z powodu nawracajacych zakażeń dróg moczowych. Kazał stosować zurawine i probiotyki wspomagająco na stałe ale jako coś dodatkowego a nie formę leczenia

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

Ja prawie całą ciążę miałam infekcje. Ale antybiotykami je leczyłam. Dlatakowo zaczęłam korzystać płyny do higieny intymnej z żurawiną. Trochę mi to pomogło. Zuravit mi lekarz nie przypisywał nigdy. A antybiotyki za każdym razem inny

0 0
zgłoś post
do moderacji
BAMBERKA2017
Mama
post napisany:

Miesiąc przed porodem miałam dużo bakterii w moczu i lekarz wziął mnie na oddział na kilka dni zrobili posiew moczu dostałam antybiotyk jeden. I furargine 2 tygodnie. Potem wyszłam do domu i było  ok. Piłam też sok z żurawiny bardzo pomaga. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Sok z żurainy lub nawet sama żurawina. Warto ją podjadać nawet profilaktycznie by uniknąć problemów z drogami moczowymi. A w ciąży też miałam bakterie w moczu. DOstałam antybiotyk, który szybko pomógł. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
2019MamaFrania2019
Mama
post napisany:

Bardzo często z badań wychodzilo mi ze mam bakterie w moczu i lekarz przepisywał symural. Pomagało i na następnych badaniach powtorka. W końcu zmieniłam laboratorium i wszystko wychodziło bez żadnych bakterii. Także polecam zmienić również laboratorium. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
LILKA0304
Mama
post napisany:

Nie miałam takiego problemu ale słyszałam od koleżanki, że jej pomogła ta żurawina. Jak lekarz tak zalecił to próbuj. Miejmy nadzieję, że Pani pomoże w dolegliwości. Chyba raczej do szpitala nie trafisz tak mi się wydaje. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosia1995132
Mama
post napisany:

Też miałam bakterie w moczu. 

Piłam dużo wody, przemywałam miejsca intymne szałwią i robiłam nasiadówki. Jadłam także żurawinę, furaginum i witaminę C Ale małą dawkę bo się źle czułam po niej. Najlepiej skonsultować to z swoim ginekologiem

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sylwia123
Mama
post napisany:

Ja miałam bardzo często bakterie w moczu , ale to przez to że mam kamienie w nerkach . Ale brałam żurawinę w tabletkach , piłam sok z żurawiny,  wodę z cytryną i moja ginekolog przepisała mi świetny syrop na bazie ziół i wyniki były bardzo fajne :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby