Nawigacja:
Czy któraś z Was miała bakterie w moczu podczas ciąży?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Zajac
Mama
post napisany:

Czyli będę brać też żuravit do tego kupię żurawinę na przekąskę. Wodę będę pić z cytryną. Może kupię ten sok jeszcze z żurawiny. Zobaczymy jaknwyjda wyniki badań. Mam nadzieje ze po takiej dawce wszystkiego będzie ok. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Mój lekarz kazał uważać z witamina C, poniewaz czlowiek w ciągu dnia w naturalny sposób przyjmuje jej wystarczajace ilości, a nadmiar powoduje skurcze co moze prowadzić do krwawien i poronień. Żurawina i duże ilosci wody są najlepszym "zapobiegaczem" .PozfraPozfraPozdri zycze duzo zdrowia! 

0 0
zgłoś post
do moderacji
haloonoo
Mama
post napisany:

Jestem w 7 miesiącu, I już ponad 10 antybiotyków brałam bo bakterie nawracaly (dodatkowo podnosząc CRP czyli stan zapalny we krwi ) po 1.5 tyg od skończenia leczenie.  Polecam kapsułki provag. Cena dość wysoka ale oddaje sie po nich dojsc czesto mocz i dzieki czemu bakterie są częściej wydalane z pęcherza. Do tego żurawina wraz z witaminą C. I bardzo ale to bardzo duże ilości płynów.  Aby jak najczęściej oddawać mocz, Nie wstrzymywac. Po oddaniu stolca warto się podmyc. ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Tu już jest wątek o wpływie żurawiny, więc pewnie jej bym spróbowała. No i trzeba pić dużo wody.

W obecnej ciąży miałam już dużą infekcję. Musiałam brać antybiotyk i jeszcze Urofuraginum czy coś podobnego. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
LiviaSilva
Mama
post napisany:

Mi żurawit nic nie pomógł. W sklepie ze zdrową żywnością kupilam nieslodzony sok żurawinowy. Pilam go z wodą kilka razy dziennie, pilam kefiry, jadlam jogurty naturalne i kiszonki. Zero słodkości...po 2 dniach przeszło.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Miałam bakterie w może i także było mnustwo, dostałam leki i muszę powiedzieć że po dwóch tygodniach po bakteriach nie było juz ani śladu. Co do dodatkowych naturalnych sposobów to nie korzystałam z takich.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Najlepsze jest to że ja nie mam żadnych objawów. Nic nie piecze, nic nie swędzi. Mam nadzieje ze mi pomogą te tabletki. Jedną z was pisała że jej nie pomogły

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Żuravit jest bardzo dobry i skuteczny. A jesli nie chcesz typowych tabletek to zaparzaj sobie kilka razy na dobe herbate z żurawiną. Najlepsze są te sypane. I zakup w sklepie suszoną żurawinę. Jest bardzo dobra w smaku. Można ją dostać zarówno paczkowaną jak i kupić na wagę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnes
Mama
post napisany:

Ja infekcje układu moczowego wviazy miałam bardzo często gdyż mała uciskała mi.na pęcherz a dokładnie na nim leżała i kończyło się zawsze na jednorazowej saszetce antybiotyku na noc ale lekarz mówił że to nie szkodzi dziecku a niestety ja musiałam ją zazyc niestety tylko na chwilkę był spokój i tak całą ciążę

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Często zdarzają się bakterie w moczu. Jeśli nie jest to nic niepokojącego to przede wszystkim warto dużo pić wody, wody z cytryną. Można kupić sobie specjalny sok w aptece żurawinowy i oczyszczać w ten sposób organizm.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby