Nawigacja:
Czy któraś z Was miała bakterie w moczu podczas ciąży?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Zajac
Mama
post napisany:

Kolejny problem... mam bakterie w moczu ... liczne. Doktor kazał mi zażywać żuravit. Co stosowałyscie dodatkowo oprócz tabletek. Nie mówię tu o farmakologii tylko o naturalnych sposobach. Czy jak nie uda mi świętego zwalczyć zostawi mnie w szpitalu?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnesita
Mama
post napisany:

Oprócz żurawiny to brałam  jeszcze witamine C bo lekarz tak zalecił, ale  100 % skuteczności dała mi Furaginum. Do szpitala nie trafiłam a też miałam liczne bakterie więc myślę nie ma co się martwić na zapas :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaElf
Mama
post napisany:

Tak, żurawina nawet suszona jako przekąska i witamina C nawet woda z cytryna to najlepszy sposób naturalny  Pamietaj, żeby pić dużo wody to powinno się wszystko oczyścić. Unikaj basenów bo ja z tym miałam największy problem 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Hmm, nie mialam takiwgo problemu, wiec niczego nie stosowalam, ale slyszalam, ze walsnie ta zurawina bardzo pomaga i chyba nasiadowki w korze debu, aczkolwiek moge sie mylic. Wydaje mi sie, ze nie trafisz do szpitala, ale wszyatko zalezy od lekarza. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Piter
Tata
post napisany:

Dzień doberek wszystkim. Moja partnerka w 22 tygodniu ciąży miała dość obfita florę bakteryjną. Lekarz prowadzący zalecił jej urosept i stosowanie żurawiny. Po około tygodniu przeszło bezpowrotnie. Polecam serdecznie wszystkim.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Z tego co wiem witamina C ale też trzeba by to było skonsultować z lekarzem bo za dużo też nie można. Może w owocach grejpfrut albo coś bo to kwasik? Nie wiem bo ja nie miałam bakterii w moczu. Tylko tyle wiem na ten temat. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Jest taki naturalny sok z żurawiny 100%, ale w aptece do kupienia i cena wysoka. Ponoć to pomaga, ja osobiście nie miałam takiego problemu. Spróbuj może to i suszona żurawina- tez pomocna przy takich dolegliwościach.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja  też miałam bakterie w moczu więc kupiłam sobie w aptece sok z żurawiny jest dość drogi ale mi pomagał, wiedziałam też soki z żurawiny w innych sklepach tylko trzeba czytać czy to napewno jest 100%czy z rozwodniony z wodą 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mm
Mama
post napisany:

To jest częsty problem bakterii w moczu u kobiet będących w ciąży.Niestety ,ja tež miałam .Pomogła mi na tą dolegliwość żurawina.Można parzyć herbatkę np.Z Herbapol jest bdb,suszona też jest smaczna.Polecam wszystkim,to działa.Wyniki badań się poprawiły:).

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nie miałam bakterii w moczu w ciąży ale wiem że żurawina jest dobra ja to. Ponadto ja bardzo lubię suszoną żurawinę poprostu mu smakuje. Dobrze jest też zwiększyć ilość spożywania wody w ciągu dnia. Witamina C w tabletkach działa moczopędnie ale w ciąży lepiej skonsultować jej dawkę z ginekologiem

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15