Nawigacja:
Tematy:
Starania o ciążę
Ciąża i poród |

Witam mam pytanie czy są tu jakieś mamusie które miały lub mają taki sam problem jak Ja. Jestem mamą dwójki dzieci. Jedna córka ma 3 lata a druga skończyła roczek 3 miesiące temu. Wraz z mężem staramy się o dziecko od 2 tygodni. Ale nic to nie daje mimo starań ja dalej nie jestem w ciąży a bardzo chcielibyśmy mieć trzecie. Dodam że miesiączkę również dostalam mimo starania się o dziecko bardzo prosze o osoby które pomogą mi szczerze w tym artykule a nie dorzucą kilka słów które ranią. Pozdrawiam was mamusie i liczę na wasza wypowiedz w tej kwestii.

3 odpowiedzi
Problemy z plecami
Ciąża i poród |

Dziewczyny, czy któraś z was borykała się w ciąży z takim dziwnym przypadkiem jakby przeskakiwania czegoś w dole pleców przy wstawaniu głównie z pozycji leżącej, ale też siedzącej? Coś jakby przy kości ogonowej przesuwa mi się w prawo powodując straszny ból... jak już mi się uda wstać to się nastawia i wskakuje w swoje miejsce.... dziwne to i trochę się boję jak w ostatnich miesiącach z brzuchem poradzę sobie ze wstawaniem jak mnie to dopadnie :/

4 odpowiedzi
Ciąża po łyżeczkowaniu
Ciąża i poród |

Hej dziewczyny. Otóż w listopadzie stwierdzono u mnie puste jajo plodowe w 9tc., miałam zabieg łyżeczkowania. Lekarz który prowadził ciążę powiedział że nie traktuje się tego jak poronienie i o następna ciążę można się starać od razu. Oczywiście chciałam odczekać kilka miesięcy i się zabezpieczalismy ale widocznie wyszło inaczej bo kilka dni temu gdy mialam dostac kolejny okres test wyszedl pozytywnie. Czy mieliście taką sytuację albo znacie kogos kto mial i wszystko bylo dobrze z ciąża i dzieckiem? Jestem po jednej miesiaczce i prawie 3 miesiące po zabiegu.

0 odpowiedzi

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby
Kremowy żel do mycia Dermedic Baby
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »
Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby
Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »