Nawigacja:
Tematy:
Ciąża po łyżeczkowaniu
Ciąża i poród |

Hej dziewczyny. Otóż w listopadzie stwierdzono u mnie puste jajo plodowe w 9tc., miałam zabieg łyżeczkowania. Lekarz który prowadził ciążę powiedział że nie traktuje się tego jak poronienie i o następna ciążę można się starać od razu. Oczywiście chciałam odczekać kilka miesięcy i się zabezpieczalismy ale widocznie wyszło inaczej bo kilka dni temu gdy mialam dostac kolejny okres test wyszedl pozytywnie. Czy mieliście taką sytuację albo znacie kogos kto mial i wszystko bylo dobrze z ciąża i dzieckiem? Jestem po jednej miesiaczce i prawie 3 miesiące po zabiegu.

0 odpowiedzi
Starania o ciążę
Ciąża i poród |

Witam mam pytanie czy są tu jakieś mamusie które miały lub mają taki sam problem jak Ja. Jestem mamą dwójki dzieci. Jedna córka ma 3 lata a druga skończyła roczek 3 miesiące temu. Wraz z mężem staramy się o dziecko od 2 tygodni. Ale nic to nie daje mimo starań ja dalej nie jestem w ciąży a bardzo chcielibyśmy mieć trzecie. Dodam że miesiączkę również dostalam mimo starania się o dziecko bardzo prosze o osoby które pomogą mi szczerze w tym artykule a nie dorzucą kilka słów które ranią. Pozdrawiam was mamusie i liczę na wasza wypowiedz w tej kwestii.

1 odpowiedź
Depresja w ciąży
Ciąża i poród |

Znalazłam artykuł na stronach szkoły rodzenia prenalen odnośnie depresji. "Depresja to schorzenie może pojawić się na każdym etapie naszego życia. Objawia się nie tylko smutkiem i przygnębieniem, ale także problemami z koncentracją, niską samooceną, kłopotami ze snem czy nawet myślami samobójczymi. W ciąży depresja dotyka około 10% przyszłych mam i czasem warto sprawdzić czy zmiany nastrojów, płaczliwość, brak chęci do życia to tylko wpływ hormonów".

1 odpowiedź

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby
Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »
Olejek do kąpieli i pod prysznic
Olejek do kąpieli i pod prysznic
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »